Naše reference

Prohlédněte si naši práci

Tvorba stránek

Vytvoříme Vám moderní webové stránky a zajistíme jejich kompletní technický provoz na klíč. Nezáleží na tom, zda jste soukromá osoba, zájmová organizace, malý živnostník, začínající firma či zaběhnutý podnik. Naše řešení se vždy přizpůsobí přesně Vaším potřebám.

Správa a údržba

Nemáte čas řešit pravidelnou aktualizaci webových stránek? Přenechte Vaše starosti nám. Zajistíme nejen změnu obsahu stránek, ale také jejich grafické zpracování dle posledních internetových trendů.

SEO-Optimalizace

Optimalizace webu pro vyhledávače je stále více žádanou službou a je jednou ze základních on-line marketingových strategií. Nejen že získáváte přesná data o vývoji a stavu vašeho webu v sítí vyhledávačů, ale hlavně získáváte efektivně nové zákazníky a zvyšujete podvědomí o Vaší značce, službě, nebo produktu.

Trifix iCMS

Trifix iCMS Vám nabízí jednoduchou správu Vašich internetových stránek. Máte tak možnost přímo ve Vašich stránkách obsah rozšiřovat, editovat, mazat a to vše pomocí prostředí podobného MS Word. Systém Trifix iCMS je schopný běžet již nad Vašimi stávajícími stránkami.

Trifix Galerie

Trifix Galerie Vám nabízí interaktivní správu vašich fotografií a jejich kategorií. Fotky je možno do galerie vkládat pomocí funkce přetažení přimo z Vašeho počítače.

Trifix E-shop

Trifix E-shop slouží k nabídce a vyhledání zboží s možností si je objednat. Uživatelům e-shopu je umožněno procházet katalog zboží, které je organizováno do kategorií, zboží vyhledávat podle názvu nebo zobrazit detailní stránku s specifickým popisem jednotlivých produktů.

Vytváříme čisté a prezentativní webové stránky.

Rychlý kontakt

Vaše zpráva nebyla odeslána.
Na formuláři se vyskytla chyba!
Děkujeme!
Vaše zpráva byla odeslána.