Služby
 

Proč stránky od nás?

V oboru pracujeme již mnoho let, zažili jsme spoustu módních i technologických evolucí a vždy jsme svým zákazníkům nabízeli ta nejlepší řešení dostupná v dané době.

Nezáleží na tom, zda jste soukromá osoba, zájmová organizace, malý živnostník, začínající firma, či zaběhnutý podnik. Naše řešení se vždy přizpůsobí přesně Vašim potřebám, jelikož právě Vaše potřeby na začátku každého projektu důkladně analyzujeme.

Vytváříme stránky na míru

Grafický návrh začínáme tvořit až po pečlivé analýze cílů a informační struktury webu. Stejně jako si vy kupujete oblečení na míru, i my se snažíme vytvořit design, který bude vašim datům perfektně sedět. Neradi proto tvoříme grafické návrhy „poslepu“, bez stanovených styčných bodů prezentace.

Moderní grafické zpracování

První a také velmi důležitý dojem na návštěvníky Vašich stránek udělá grafické zpracování. Proto na tuto část stránek klademe největší důraz. Vzhled musí působit příjemně na návštěvníka a zaujat ho na tolik, aby se rád vrátil právě k Vám. Zároveň vytváříme design jednoduchý, tak aby se stránky zbytečně nenačítali několik vteřin a zákazník netrpělivostí stránky neopustil.

Využíváme přitom jak znalosti získané z oblasti použitelnosti a přístupnosti, tak smysl pro detail, estetické cítění a podporu moderních trendů.

Síla ve vyhledávačích

Ačkoliv je kód stránek pro běžného uživatele nepodstatný, pro úspěch vaší prezentace je jedním z klíčových bodů. Kvalitní kód vám pomůže získat lepší pozice ve vyhledávačích, ze kterých přicházejí potenciální zákazníci. Zaručí správné zobrazení stránek ve všech prohlížečích jako Google Chrome, Firefox, Internet Explorer, Opera či Safari.

Síla webu se však ukazuje především tím, jak hodně jsou stránky prosazovány a nabízeny na internetu. Toho lze dosáhnou například internetovým marketingem nebo zpětnými odkazy.

Žádné paušální ceny

Upřednostňujeme hodinové sazby, což u servisních služeb určitě oceníte. Platíte tak jen za práci, která jde vidět. Některé ceny je možno říci ihned na začátku naší spolupráce. Avšak větší systémy jako CMS (Content management System - Systém pro správu obsahu) nebo E-shopy je možno ocenit až po důkladné analýze vašich požadavků na tyto systémy.
Pro jakékoliv informace o cenách nás prosím kontaktujte.

Naším cílem je vaše spokojenost

Naše práce, kterou Vám chceme nabídnout je podpořena několikaletými znalostmi a zkušenostmi. Zaručujeme Vám, že budete vždy s výsledkem naší práce spokojeni, že se naplní stanovené cíle a posunete se zase o krok dále ve Vaší činosti.

Technické informace

Při programování aplikací pro Váš web používáme stabilní verze databázového systému MySQL propojeného se skriptovacím jazykem PHP, případně programovacím jazykem Java.

  1. Dodržujeme standardy HTML5, CSS3, iPhone/iPad optimalizace
  2. Píšeme validní, sémantický a úsporný kód
  3. Stránky testujeme ve všech běžně používaných prohlížečích (IE, Firefox, Opera, Chrome, Safari)
  4. Dbáme na přístupnost stránek

Rychlý kontakt

Vaše zpráva nebyla odeslána.
Na formuláři se vyskytla chyba!
Děkujeme!
Vaše zpráva byla odeslána.